10 rokov vo vašich službách
Marcelová
Hlavná 554/100
946 32 Marcelová
(okres Komárno)
Tel: +421 949 419 137
Tatabánya
Gál István lakótelep 507
2800 Tatabánya
Tel: 0036 70 353 7829
Bratislava
Tel: +421 907 559 812

Klimatizácie LG


O spoločnosti LG Electronics

Kórejská spoločnosť LG Electronics je popredným svetovým výrobcom širokého spektra elektroniky. Do jej portfólia patria aj klimatizácie, pričom v portfóliu dominujú tri produktové rady: ArtCool, MultiSplit a VRV. Od roku 2003 má LG pobočku v Českej republike, od roku 2005 aj na Slovensku. Každoročne LG získava mnohé popredné ocenenia za svoje produkty.


Klimatizácie LG

Podobne ako iné značky, LG sa tiež snaží zaujať potenciálnych zákazníkov tým, že sa v niektorých parametroch odlíši od konkurenčných produktov. Zaujímavým riešením je napríklad klimatizácia ArtCool, pri ktorej LG ako prvý výrobca na svete prišiel s konceptom s rámom pre obraz. Toto unikátne dizajnové riešenie vám umožní vložiť do rámu klímy LG akýkoľvek obraz/fotografiu a prípadne ju aj pravidelne vymieňať. Dizajn ArtCool je charakteristický použitím pestrej farebnej škály, čo je kontrastom k dovtedy klasicky používanej bielej farbe.


Užívajte si čistý, tichý a pohodlný život s klimatizáciou od LG

  • LG predstavuje svojim zákazníkom špičku v oblasti efektívneho využitia technológie a širokú produktovú radu klimatizačných jednotiek.

  • Širokým rozsahom inovatívnych riešení poskytuje LG bezkonkurenčnú ponuku všetkým zákazníkom.

  • Vďaka svojej inovatívnej funkcii konečne môžete mať klimatizačnú jednotku štýlového a príťažlivého vzhľadu s komfortným užívateľským ovládaním.

  • Klimatizácia LG je šetrná k životnému prostrediu. S ohľadom na zníženie koncentrácie freónových plynov, ktoré sú hlavným narušiteľom ozónovej vrstvy Zeme sa používa alternatívne chladivo R 32.

  • Spoločnosť LG prevádzkuje niekoľko vývojových centier po celom svete, ktoré prevádzajú výskum, vývoj a skúšky produktov LG v rôznych podmienkach. Dôkladné preskúšanie a analýzy slúžia ako podklad pre prípravu riešenia špecifických environmentálnych požiadaviek jednotlivých trhov na celom svete.