12 rokov vo vašich službách
Marcelová
Hlavná 554/100
946 32 Marcelová
(okres Komárno)
Tel: +421 949 419 137
Tatabánya
Gál István lakótelep 507
2800 Tatabánya
Tel: 0036 70 353 7829
Bratislava
Tel: +421 907 559 812

Klimatizácie MIDEA

O spoločnosti Midea

 • Spoločnosť Midea je svetovým výrobcom nielen klimatizačných zariadení, ale aj ďalších elektrospotrebičov ako sú chladničky či mikrovlnné rúry.Jej divízia klimatizačných zariadení vznikla v roku 1985 a patrí medzi najväčších výrobcov klimatizácii na svete. Jej závody sa nachádzajú Číne a ročne z nich vyjde viac ako 5 miliónov klimatizácií. Kvalita produkcie je garantovaná rôznymi certifikátmi, o. i. napríklad ISO 9001 a ISO 14001. Midea má vlastné vývojové oddelenie, v ktorom navrhla už pomerne veľké množstvo úspešných modelov. Spolupracuje tiež s ďalšími svetovými výrobcami klimatizácií, ako sú Toshiba, Sanyo alebo Hitachi.

  Našimi výrobkami šetríme nielen životné prostredie (držiteľ Európskeho certifikátu RoHS) ale aj vaše zdravie a v neposlednom rade i vaše financie. Používanie klimatizácií zn.Midea je energeticky úsporné, spoľahlivé a jednoduché.

  Využitie solárnej invertnej technológie robí naše produkty kvalitnejšími. Kombinácia slnečnej energie a technológie 3D DC v solárnom systéme Midea zaručuje vysokú starostlivosť o životné prostredie. Midea robí taktiež veľké pokroky vo využití solárnej energie a zvyšuje efektivitu solárnej energie na úroveň A ++.

  Midea verí vo vytváranie hodnôt prostredníctvom okamžitých reakcií na požiadavky trhu, cenovo výhodných obchodov a spokojnosti spotrebiteľov. Ako výsledok má Midea komplexné produktové portfólio a obrovské výrobné kapacity potrebné na splnenie týchto požiadaviek. Integrovaný proces výskumu a výroby pomáha spoločnosti Midea obohatiť životný štýl ľudí po celom svete, a to pomocou rozsiahleho množstva inovatívnych, no napriek tomu cenovo dostupných výrobkov.

  Spoločnosť aj naďalej rozširuje svoje pôsobenie s výrobnými základňami vo Vietname, Bielorusku, Egypte, Argentíne, Brazílii, Indii a zároveň vytvára ďalšie výrobné základne aj v iných krajinách. Midea taktiež rozširuje svoju distribučnú sieť do niekoľkých ďalších krajín a ponúka lepšie služby pre miestnych spotrebiteľov v týchto oblastiach.

  Dosiahnuté úspechy spoločnosti Midea:

  ·         Najväčší výrobca v Číne v oblasti vykurovania, ventilácie a klimatizácie (HVAC)

  ·         miesto v rebríčku China Enterprise 500 (China Enterprise Association – Čínska asociácia spoločností).

  ·         miesto v rebríčku Top 50 ázijských akciových spoločností 2011 (Forbes Asia).

  ·         Midea sa umiestnila na 17. mieste v rebríčku Brand Finance® “Čína 100″ v roku 2010.

  ·         miesto v Most Valuable Brand 2011 (R&F Global Ranking).

  ·         Top 100 China Green Enterprises – Čínske ekologické spoločnosti (“ChinaEntrepreneur” Magazine).