Servis a údržba klimatizačných zariadení

Servis klimatizácií je nevyhnutnou podmienkou pre ich bezproblémové fungovanie a dlhú životnosť. Kontrola a oprava klimatizácie nezahŕňa len čistenie klimatizácie a dezinfekciu, ale aj povinnú revíziu chodu zariadenia. Vyčistenie klimatizácie vám vie znížiť spotrebu energie a následne aj vynaložené finančné prostriedky.

Náš servisný technik u vás doma alebo v práci posúdi stav klimatizačnej jednotky a navrhne prípadné opravné riešenia, ktoré by bolo vhodné podniknúť. Predídete tak neplánovaným havarijným situáciám.

Servis nástennej klimatizácie

Servis nástennej klimatizácie je častá požiadavka od zákazníkov. Realizujeme čistenie nástennej klimatizácie v domoch, v bytoch, v kanceláriách a iných priestoroch na požiadanie. Naši opravári klimatizácie sa dostanú do akejkoľvek výšky, v ktorej je klimatizácia nainštalovaná. Spolu so servisom vnútornej nástennej jednotky a vykonáva aj údržba vonkajšej jednotky. Robíme opravy klimatizácie akejkoľvek značky, napr. DAIKIN, TOSHIBA, GREE, CRYSTAL, ATLANTIC, HITACHI, FUJITSU.

Servis postropnej klimatizácie

Servis podstropnej klimatizácie je servis klimatizácie, ktorá je inštalovaná pod stropom a opraviť takúto klimatizáciu je niekedy obtiažné. Naši servisní technici si poriadia aj s takýmto prístupom. Zabezpečíme vyčistenie klimatizácie a dezinfekciu filtrov, skontrolovanie celého klimatizačného systému - vrátane vonkajšej jednotky. Skontrolujeme a opravíme klimatizácie akejkoľvek značky.

Servis parapetnej klimatizácie

Údržbu parapetnej klimatizácie, ktorá je umiestnená pod oknom netreba zanedbať. Táto klimatizácia v mnohých domácnostiach pracuje aj cez zimu (funkcia vykurovania) a preto je potrebné jupo zime dôkladne prečistiť. Realizujeme servis vnútornej aj vonkajšej jednotky všetkých značiek, napr. DAIKIN, TOSHIBA, GREE, CRYSTAL, ATLANTIC, HITACHI, FUJITSU

Servis kazetovej klimatizácie

Servis kazetovej klimatizácie sa vykonáva najčastejšie v komerčných priestoroch. Ide o servis a následnú opravu klimatizácie v reštaurácii, v obchode alebo aj v zasadačkách.Výnimkou nie je ani servis kazetovej klimatizácie v domácnostiach. Tieto klimatizácie si vyžadujú odborný prístup opravárov, pretože sú umiestnené častokrát v sadrokartónovom strope. Servisujeme všetky značky klimatizácií.
Certifikovaná montáž klimatizácie a chladiacich zariadení

Zabezpečíme čo najkvalitnejšie služby, pred každou montážou zrealizujeme obhliadku u zákazníka.

Servis a údržba klimatizačných zariadení

Servis klimatizácií je nevyhnutnou podmienkou pre ich bezprob- lémové fungovanie a dlhú životnosť.

Predaj klimatizácie náhradných dielov a príslušenstva

Vyberte si klimatizáciu podľa triedy. Poznáme tri základné triedy klimatizácií (nízku, strednú, vysokú).