Klimatizácie GREE

Klimatizačné jednotky GREE

Gree electric appliances, inc. je najväčším špecializovaný výrobca klimatizačných zariadení na svete. Globálne integruje vlastnú výrobu, výskum, vývoj, marketing a služby po celom svete. GREE je značka výrobcu, ktorý vyrába vysoko kvalitné klimatizačné zariadenia pre obytné a komerčné účely už mnoho rokov. Gree electric appliances, inc. bola založená v roku 1991 a centrálu ma v meste Zhuhai v Číne. Vlastní 9 výrobných závodov: Čína – Zhuhai, Chongqiing, Hefei, Zhengzhou, Wuhan, Shijiazhuang a v Brazílií, Pakistane a Vietname. Gree od roku 1995 vyrába aj svoje vlastné kompresory „LAMDA“ v závode Zhuhai Lamda Compressor Co. Ltd., ktoré používa pre viacero typov rezidenčných klimatizácií. Ročná kapacita je 5,000,000 kusov, vďaka veľkým investíciám a inováciám.

Kvalita

Spoločnosť GREE kladie osobitný dôraz na kvalitu a životnosť svojich výrobkov. Preto sú všetky časti klimatizácie vyrobené vo vysokej kvalite pre zabezpečenie dlhej a bezporuchovej prevádzky. Okrem toho kladie spoločnosť GREE osobitný dôraz na svojich vývojárov, aby vyvinuli energeticky úsporné produkty, ktoré sú vyrobené s dôrazom na ochranu životného prostredia a v súlade s normami.

Dizajn

Moderným dizajnom prináša klimatizácia značky GREE dotyk luxusu do každej domácnosti. Užívateľsky prívetivé diaľkové ovládanie zaručí jednoducho radosť pri nastavovaní operácií. Technické výlepšenia a dizajn klimatizačných jednotiek GREE vždy zohľadňujú úsporu energií, tichý chod všetkých zariadení a bezpečnú prevádzku.